Partneři GYMUNO

GYMUNO » Spolupráce » Partneři

Partneři

Dana Poláková - herečka, zpěvačka, báječná kamarádka a příkladná maminka

Dana Poláková


* 13.6.1973      Chomutov
   1986-1990    konzervatoř Brno

Angažmá v divadlech , kde  jsem působila :

 1990-1997   Ha-divadlo Brno,
 19997-1999 divadlo Archa
 2000  -2001 divadlo Nablízko
 2010 -2012  divadlo Letí
 2002- 2012  divadlo Komedie

Filmy   - Dvojrole                     /  J.Jireš  /
             Vaterland                   /  D. Jařab /
             Odpad, město ,smrt   /  ....


Dagmar Zázvůrková - vyjímečná zpěvačka, herečka a filantropistka

dagmar zazvurkova Motto:

/ Nikdo není zbytečný na tomto světě, kdo ulehčuje břemeno jiným…. /
Charles Dickens

Odkazy:
http://dagmarzazvurkova.com/bio
http://dagmarzazvurkova.com
https://www.facebook.com/dasazazvurkova?ref=tn_tnmn
....


KLÁRA SPILKOVÁ - golfistka

klara spilkova 5 Klára Spilková je současná nejúspěšnější profesionální hráčka v historii českého golfu a členka nejvyšší evropské ženské soutěže Ladies European Tour. Po 33 letech se stala v roce 2011 nejmladší členkou tohoto okruhu. Mezi její nejlepší umístění patří 5. místo na Allianz Slovak Open. V dnešní době se pohybuje také v golfovém žebříčku Letních olympijských her v Riu de Janeiro 2016, kam se tento sport vrací po 112. letech.

Více na ....


KVARTETO MARTINU

martinu quartet Kvarteto Martinů (www.martinuquartet.eu), jež kritika řadí mezi přední česká kvarteta střední generace patřící do světové elity a které svými výkony následuje slavné České, Smetanovo nebo Panochovo kvarteto (Dvořák Society Newsletter 2012, Harmonie 2015), úspěšně dotváří mozaiku českého komorního umění již skoro po čtyři desítky ....


EBEN TRIO

eben Klavírní trio Eben trio patří mezi špičkové soubory svého druhu v České republice a v zahraničí. Členové ansámblu jsou klavíristka Terezie Fialová, houslista Roman Patočka a violoncellista Jiří Bárta. Soubor nese ve svém názvu jméno významného českého skladatele druhé poloviny 20. století Petra Ebena. Eben trio má za sebou celou řadu významných soutěžních úspěchů ( Masefield Prize Hamburg, Concours de musique du Lyceum Club International de Suisse Lausanne ad. ) a také je držitelem ceny Českého ....


Terezie Fialová - klavíristka

terezie Terezie Fialova patří k nejnadanějším klaviristkám nastupující generace, je vyhledávanou komorní hráčkou českých i zahraničních sólistů.  S orchestrem debutovala již jako dvanáctiletá, koncertovala ve většině států Evropy, Japonsku a USA. Kritika oceňuje především její přirozenou techniku, muzikálnost a smysl pro pochopení skladatelova zápisu.

více na www.tereziefialova.cz

....


HOTÝLEK POD SMRKEM - Lenka a Petr Dočekalovi

hotýlek logo Dobrý den,
chtěli bychom Vás srdečně pozvat k návštěvě a nabízíme Vám ubytování v Harrachově a zároveň uprostřed přírody. Můžeme Vám nabídnout ubytovací kapacitu 28 míst ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích v krásném horském prostředí Krkonoš i blízkých Jizerských hor. Budeme rádi, pokud u nás strávíte pobyt nejen aktivním odpočinkem, ale i příjemnou relaxací.

Máte rádi přírodu Krkonoš a Jizerských hor? Hledáte klidné místo k odpočinku? Milujete golf? Přijeďte k nám! Budeme ....


DDeM

DDeM Nejsme jen další PR agentura. Česká firma s více než desetiletou zkušeností v poskytování strategického poradenství v oblasti public relations a komunikace. Specializujeme se na analýzu a poradenství v oblasti korporátní a produktové komunikace. Zajišťujeme komunikační audity firem, strategické řízení projektů interní komunikace a systémy prevence a řešení krizové komunikace. Zvyšujeme reputaci značky našich klientů nastavením účinných koncepcí sponzoringu a programů Společenské odpovědnosti ....


AKCR Advokátní kancelář s.r.o.

AKCR Advokátní kancelář s.r.o. Plzeňská 2095/150           tel. 606 897 187
150 00  Praha 5                www.akcr.eu
česká republika                 kovar@akcr.eu
IČ: 030 73 203                 Mgr. Rostislav Kovář, advokát, ČAK: 10697

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MGR. ROSTISLAVA KOVÁŘE NABÍZÍ TYTO PRÁVNÍ SLUŽBY:
občanské právo,
rodinné právo (rozvodové řízení, výživné,..),
obchodní právo,
trestní právo, ....


Lenka Kopecká - Koučing pro ty, co chtějí změnu

Lenka Kopecká NABÍDKA KOUČINKU PRO MAMINKY A TATÍNKY (a jejich děti)
Rozumíte svému dítěti?
Nasloucháte mu?
Chcete, aby se k vám jinak chovalo?
Poznávejte se navzájem
•Komunikativnost, rychlé navazování vztahu, otevřenost
•Zaměření na praktickou stránku, předchozí zkušenosti, pragmatický pohled
•Zaměření na lidské hodnoty, harmonii, empatii, vzájemné naladění
•Naslouchání, nové objevování
•Vidění souvislostí v jiném kontextu
•Flexibilita, otevřenost ....


BIKRAM YOGA Prague

BIKRAM YOGA Prague Bikram Yoga je moderní dynamické cvičení, které komplexně léčí fyzickou i psychickou stránku člověka. Je to původní hot jóga - životní styl se 40 letou tradicí a výsledky po celém světě, který Vám předáváme přesně v té formě, v jaké nám byl svěřen. Neměníme, to co funguje.
Po odcvičené lekci se cítíte jako znovuzrození. Bikram Yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává ....


CONNEA, s.r.o.

CONNEA, s.r.o. CONNecting Event Agency, místo kde se líhnou nápady více než deset let! Vítáme Vás na našich stránkách a věříme, že jste právě našli agenturu, která Vám pomůže pozitivně, nevtíravě a profesionálně zabezpečit jak společenskou tak sportovní akci s originálním nápadem, který Vaše klienty příjemně překvapí a zanechá v nich trvale dobrý pocit ze vzájemné spolupráce s Vámi.
Před více jak deseti lety dostali zakladatelé společnosti Connea odvážný nápad a dokázali ho realizovat. Díky nim Vám dnes ....


IIntergroup Praha s.r.o.

Intergroup Praha s.r.o. Vydejte se s námi na vyhlídkovou plavbu centrem Prahy

Společnost Intergroup Praha s.r.o. provozuje již po mnoho let s úspěchem lodě na Vltavě, hlavně v centru hlavního města Prahy, ale na přání je lze přistavit i na kotviště mimo metropoli.
Patříme pod flotilu Evropské vodní dopravy s.r.o. a jsme její nedílnou součástí. Zabýváme se plavbami hlavně pro skupiny, a to jak turistů, tak i jiných uzavřených soukromých i firemních společností.
Zakládáme si na vynikajícím ....


Pannyruty

Pannyruty O nás… "Jsem” malá domácí výrobna ;-) čokoládových koulí a kuliček na zakázku. Každá kulička je originál ručně dělaná i zdobená a má svoje jméno. Příchutě, zdobení i jména vznikají spontánně, stejně jako celý nápad s jejich výrobou...Používám kvalitní ingredience, většinou v biokvalitě, domácí džemy, které si sama vyrábím, bio oleje, koření, ořechy a semínka spolu s výbornou belgickou čokoládou Callebaut. Na velikosti záleží : koule – 3 cm v průměru o váze 24g bez zdobení (výroba od 6 kusů) ....


Loreta Golf Club Pyšely

Loreta Golf Club Pyšely Loreta Golf Club Pyšely je nové 18ti jamkové hřiště, které je citlivě zasazeno do posázavské krajiny. Golfovému architektovi Keith Prestonovi se podařilo postavit hřiště, které je přátelské vůči všem výkonnostním skupinám hráčů. Kromě krásných výhledů do okolní krajiny tak hráči mají šanci zahrát pěkný výsledek a rádi se na Loretu vracejí. S drobnou nadsázkou se tak dá říci, že hra na Loretě má na hráče pozitivní, léčivé účinky.
Přijeďte se přesvědčit i Vy.
....


HEALTH CLUB & SPA INTERCONTINENTAL

Prvotřídní posilovna v centru Prahy v Pařížské ulici, jen pár kroků od stanice metra Staroměstská, je vybavena posilovacími a kardio stroji řady Technogym Excite, bazénem se slanou vodou, vířivkou, dámskou a pánskou saunou, soláriem, nabízí lekce aerobního cvičení – Pilates, Power Jóga, Body Ball, Over Ball a další, relaxační zónu, stretchingový sál, relaxační a thajské masáže, kosmetické služby i asistenci trenéra.
FITNESS
Moderní posilovací stroje řady
TechnoGym Exite ....


Středisko Zvonek

Středisko Zvonek Středisko Zvonek v Praze 4 je jedním za středisek Diakonie ČCE, která je druhou největší nestátní neziskovou organizací v rámci celé České republiky. Poskytujeme pobytové, sociální, zdravotní, pastorační a vzdělávací služby lidem s mentálním postižením.
url: www.diakonie-zvonek.cz
email: stredisko@diakonie-zvonek.cz ....


Interiéry Lukáš Rut

Interiéry Lukáš Rut Zabývám se výrobou nábytku ze dřeva, lamina, laminátu a dýhy s použitím skla, kovu a kamene. Používám materiály a kování pouze od renomovaných firem z důvodu kvality a spolehlivosti.
tel: +420 774 5348 29
email: rutlukas@seznam.cz
více inforrmací na: http://fuerte.cz/interiery-rut.cz ....


Kontaktní formulář   (z kategorie: Partneři)Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

top

GYMUNO, spol. s r.o.

EGON BUSINESS CENTRE

Kischova 1732/5
140 00 Praha 4 - Nusle
Tel.: 222 265 420, 222 265 421
222 265 422
E-mail: recepce1@gymuno.czCentrum ERWIN


Kischova 1733/3
140 00 Praha 4 - Nusle
Tel: 222 265 432, 222 265 420-2
E-mail:recepce@gymuno.czGYMUNO, spol. s r.o.
Centrum specializované lékařské péče

© 2008-2018 GYMUNO, spol. s r.o., Centrum specializované lékařské péče

Tvorba stránek Chabera   Redakční systém: PS2