Spolupracující centra GYMUNO

GYMUNO » Spolupráce » Spolupracující centra

Spolupracující centra

Diabetologická a endokrinologická ambulance, Milan Kvapil, s.r.o.

Milan Kvapil, s.r.o.
Milan Kvapil s.r.o nabízí kvalitní zdravotní péči v oborech:

DIABETOLOGIE  včetně těhotenské cukrovky
ENDOKRINOLOGIE
OBEZITOLOGIE
NUTRIČNÍ TERAPIE

Najdete nás: Poliklinika Michnova, Michnova 1622/4, Praha - Háje, 14900
Více se dozvíte na www.diabetologiepraha4.cz


ProfiG2 s.r.o. - Centrum fetální medicíny Praha

ProfiG2 s.r.o. Centrum fetální medicíny Praha se věnuje prenatální diagnostice a prenatálnímu screeningu. Screeningové vyšetření slouží především pro Váš klid a pohodu v průběhu těhotenství. Včas odhalí některá možná rizika a skryté problémy, pomůže rozehnat nejhorší obavy z možných potíží.
Screeningové vyšetření je lehce dostupná, velmi jednoduchá a efektivní diagnostická metoda, která včas odhalí možné skryté vady a nemoci ještě předtím, než se u pacientů objeví první příznaky.
Kromě ....


REPROFIT International – klinika reprodukční medicíny a gynekologie

reprofit Naše klinika reprodukční medicíny a gynekologie REPROFIT International je klinikou první volby v České republice v léčbě neplodnosti. Svým proklientsky laděným zázemím, prvotřídním servisem, špičkovými odborníky z oblasti asistované reprodukce a především svými dlouhodobě stabilními výkony, se stala celosvětově vyhledávanou autoritou.

JEN TO, CO OPRAVDU POTŘEBUJETE, ABYSTE OTĚHOTNĚLA
V rámci našeho centra asistované reprodukce se specializujeme na veškeré dostupné moderní metody léčby neplodnosti. Disponujeme jak nejmodernějším vybavením, tak především vysoce kvalifikovaným špičkovým týmem lékařů a odborníků. Neplatí však, že použití těch nejlepších přístrojů a nejdražších metod léčby přináší nejlepší ....


ALMEDA, a.s. - privátní nemocnice NERATOVICE

Soukromá Městská nemocnice v Neratovicích byla otevřena v roce 1994. Je vybavena špičkovými diagnostickými a léčebnými zařízeními a řadí se tak k nejmodernějším nemocnicím v zemi www.nemocnice-neratovice.cz Soukromá nemocnice v Neratovicích byla otevřena v roce 1994. Je vybavena špičkovými diagnostickými a léčebnými zařízeními, a řadí se tak k nejmodernějším nemocnicím v zemi. Samotné přístroje a zařízení však dobrou nemocnici nedělají. Mnohem ....


MUDr. Vilém Winter - Agapor s.r.o

Gynekologicko - porodnická ambulance

tel: +420 224 947 002
email: gynekologie@agapor.cz
http://www.agapor.cz ....


GYNHELP – MUDr. Jan Sadílek

V naší ambulanci se snažíme poskytovat komplexní gynekologicko-porodnickou péči včetně té nadstandardní. www.gynhelp.cz
Objednání na telefonním čísle 274 863 800. Naše ordinace sídlí v malé poliklinice v Tenisové ulici č. 981 v Praze 10 Hostivaři. Přímo před poliklinikou se nachází parkoviště.
Doprava:
Autobusem do stanice Gercenova:
Bus 154 z metra A Skalka, z metra C Chodov, Háje,
Bus 271 z metra A Skalka, z metra C Háje,
Bus ....


MUDr.Daniela Tůmová - GASTROENTEROLOGIE

Gastroenterologie Komplexní péče v oboru gastroenterologie - gastroskopie, kolonoskopie, polypektomie. Velmi erudovaná péče,milý personál a příjemné prostředí.

Zdravotní pojišťovny: 111, 207, 211, 201

DOPORUČUJEME!!

Kontakt:
Raškotova 1225/1, 140 00  Praha 4
tel.: 261105414
e mail : d.tumova@post.cz ....


ORL centrum

 ORL Naše ORL ambulance je nestátní zdravotnické zařízení, které se zabývá diagnostikou a léčbou ušních, nosních a krčních chorob u dětí i dospělých.
Máme uzavřeny smlouvy s většinou zdravotních pojišťoven.
Můžete nás navštívit i bez doporučení praktického lékaře.
Nabízíme rozšířenou pracovní dobu a možnost objednání k vyšetření na konkrétní čas. Používáme moderní vyšetřovací metody a přístroje.

Co garantujeme?
Vstřícný a individuální přístup k pacientovi a jeho ....


MUDr.Blanka Staňová - ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Blanka Staňová Vážení pacienti,

plně doporučujeme tuto soukromou ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost , kde ordinuje velmi erudovaná a zkušená lékařka MUDr.Blanka Staňová.
Ordinace má smlouvy se zdravotními pojišťovnami :  111, 201, 205, 207, 211, 213, 333
Ošetřujeme rovněž smluvní pojištěnce pojišťovny 333 - Pojišťovna VZP a.s.

Možnost dohody nadstandardní péče.

Adresa: Hostinského 1533, 155 00 Praha-Jihozápadní město
telefon do ordinace: 235 519 626, ....


Cytologická laboratoř a gynekologická ambulance CGOP, s.r.o.

CGOP, s.r.o. je největším privátním zdravotnickým zařízením, poskytujícím komplexní služby v prevenci karcinomu děložního hrdla. Cytologická laboratoř i Laboratoř patologické anatomie je Zdravotnická laboratoř č. 8192 akreditovaná ČIA podle ČSN EN ISO 15189:2007 a je zařazena do programu screeningu karcinomu děložního hrdla Komisí Ministerstva zdravotnictví ČR.

Adresa:
Vocelova 603/5
Praha 2

Kontakt:
www.cgop.cz
tel. 734755291 a 734755292 ....


MEDICO - ambulance specialistů

MEDICO Vítáme Vás v Poliklinice ambulantních specialistů Medico. Toto zdravotnické zařízení vyniklo na začátku 90. let a má už více než 20letou tradici. Cílem bylo a je vytvořit ambulantní specializované zdravotnické zařízení v co nejpříjemnějším prostředí a omezit stres nemocných na minimum.
Lékaři Polikliniky Medico jsou kvalitními odborníky ve specializovaných oborech interna a kardiologie, alergologie a imunologie, ušní-nosní-krční a foniatrie, neurologie a rehabilitace, ortopedie, ....


MUDr.Ivanka Kubrová - lékařská praxe v oboru endokrinologie Praha 4

Medisark Jsme nestátní odborné zdravotnické pracoviště v Praze 4, ve kterém se věnujeme zejména problematice onemocnění štítné žlázy v souvislosti s poruchami plodnosti a těhotenstvím.
Privátní lékařská praxe je provozována od roku 2003. Poskytujeme odbornou lékařskou péči a konsultační poradenské služby v oboru endokrinologie a vnitřního lékařství.
V ordinaci využíváme moderní přístrojové vybavení včetně sonografického přístroje s Dopplerovským systémem. Provádíme odběry tkáně štítné žlázy ....


Mgr. Jana Březinová

Psychoterapeutka s dlouholetou praxí v oblasti psychosomatické medicíny, párové a manželské terapie a léčby neplodnosti. 
Psychologické poradenství při léčbě neplodnosti
Párové a manželské poradenství                         
Poradenství v oblasti sexuálních potíží
Pradenství v oblasti psychosomatických potíží
Jsem psychoterapeutka  s dlouholetou praxí v oblasti psychosomatické medicíny, párové a manželské terapie a léčby neplodnosti. Nabízím vám konzultace v této ....


MAMMACENTRUM & ONKOCENTRUM ZELENÝ PRUH

MAMMACENTRUM Komplexní pracoviště pro prevenci, diagnostiku a léčbu zhoubných i nezhoubných onemocnění prsu.
Karcinom prsu je nejčastějším závažným nádorovým onemocněním u žen v ČR i ve světě a jeho výskyt stále stoupá. Představuje kolem 17 až 20 % všech maligních nádorů u žen.
Ročně rakovinou prsu v ČR onemocní přes 6 000 žen. Na nádor prsu od roku 1990 do roku 2006 zemřelo každý rok až 2 000 žen, od roku 2007 je to necelých 1 700 žen ročně.
Pokud je nádor odhalen včas a ženy absolvují ....


Dula Simona

Dula Simona NEJKRÁSNĚJŠÍ, NEJEMOTIVNĚJŠÍ A NEJÚCTYHODNĚJŠÍ SLUŽBA, KTEROU ŽENA ŽENĚ MŮŽE POSKYTNOUT www.dula-simona.cz ....


BREAST UNIT PRAGUE

BREAST UNIT PRAGUE Specializované pracoviště pro odbornou diagnostiku a léčbu zhoubných i nezhoubných nemocí prsu pod vedením primářky MUDr. Miroslavy Skovajsové, Ph.D.
Vážené klientky, přátelé a kolegové. Chtěla bych Vás tímto osobně přivítat na stránkách Breast Unit Prague, Mamma centra Háje. Po dvaceti letech svého života, který jsem věnovala kromě diagnostice onemocnění prsou také vytváření screeningového programu i kvalitě léčby, jsem se rozhodla vybudovat pracoviště, které bude kromě medicínské kvality ....


Doc. MUDr. Michal Otčenášek, CSc. - soukromá urogynekologická ambulance

otcenasek logo Pečujeme o pacientky s různorodými obtížemí, které mají vztah k „pánevnímu dnu“.  V této oblasti se nacházejí  močové cesty, trávicí trakt a pohlavní orgány.  ....


Ústav pro Péči o Matku a Dítě

upmd Ústav pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí je špičkové zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování zdravotních služeb v základních oborech gynekologie a porodnictví a neonatologie a v řadě komplementárních oborů, které úzce souvisí s péčí o ženu a dítě. Jedná se o jedno z největších gynekologicko-porodnických a novorozeneckých pracovišť v České republice.

Kontakty:

www.upmd.cz
tel.: (+420) 296 511 111 ....


Fakultní nemocnice v Motole

motol Posláním FN Motol je léčit nemocné na podkladě současných poznatků lékařské vědy a zajišťovat svým klientům komplexní a kvalitní vysoce specializovanou péči pro všechny fáze lidského života. Poslání shrnuje heslo: fnmotol.cz: sloužíme generacím.
Vizí do budoucnosti je učinit z nemocnice „vlajkovou loď“ českého zdravotnictví v oblasti všeobecné i specializované péče.
Efektivní systém řízení nemocnice včetně plánu kontinuálního zvyšování kvality je pro naplnění poslání i vize nezbytný.
....


Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

vfn Všeobecná fakultní nemocnice v Praze poskytuje základní, specializovanou a zvlášť specializovanou léčebnou, ošetřovatelskou, ambulantní a diagnostickou péči dětem i dospělým ve všech základních oborech. Zajišťuje také komplexní lékárenskou péči,
včetně technologicky náročných příprav cytostatik nebo sterilních léčivých přípravků.

Kontakt:
tel: 224 961 111
www.vfn.cz ....


PRODENTAL - komplexní péče o zuby

prodental V roce 2002 vznikla ze soukromé zubní ordinace MUDr. Eduarda Kuhna nová zubní ordinace PRODENTAL jako výsledek dlouhodobé odborné strategie MUDr. Eduarda Kuhna a MUDr. Františka Urbana, CSc. Nově vzniklé pracoviště poskytuje pacientům moderní komplexní služby v oboru zubního lékařství na základě vysoké odborné kvalifikace a nadstandardního stávajícího technického vybavení.


Kontakty:

EGON BUSINESS CENTRE, 7. patro
Kischova 1732/5, 14000 Praha 4 - Nusle
tel:  +420 261 711 062, +420 731 164 233
web: ....


Kontaktní formulář   (z kategorie: Spolupracující centra)Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

top

GYMUNO, spol. s r.o.

EGON BUSINESS CENTRE

Kischova 1732/5
140 00 Praha 4 - Nusle
Tel.: 222 265 420, 222 265 421
222 265 422
E-mail: recepce1@gymuno.czCentrum ERWIN


Kischova 1733/3
140 00 Praha 4 - Nusle
Tel: 222 265 432, 222 265 420-2
E-mail:recepce@gymuno.czGYMUNO, spol. s r.o.
Centrum specializované lékařské péče

© 2008-2018 GYMUNO, spol. s r.o., Centrum specializované lékařské péče

Tvorba stránek Chabera   Redakční systém: PS2