Spolupracující firmy GYMUNO

GYMUNO » Spolupráce » Spolupracující firmy

Spolupracující firmy

NEMO & SELECTA

NEMO & SELECTA NEMO & SELECTA je na českém trhu jedna z nejdéle působících agentur, která se specializuje na služební cesty. Obrat našich dvou kanceláří v Praze a Ostravě se stabilně pohybuje nad 220 mil. Kč ročně. Mimo služebních cest zajišťujeme pro naše klienty široké spektrum cestovních služeb od klasických dovolených až po incentivní zájezdy vytvořené zcela podle představ zákazníka. Již 5 let nabízíme ....


FARMAX - přední český výrobce generických léčiv a doplňků stravy

FARMAX Snad každá maminka bude souhlasit s tím, že plánování miminka, těhotenství a první roky s ním, patří k těm nejsilnějším okamžikům, jaké jen může žena ve svém životě zažít. Ne vždy ale vše funguje tak, jak to příroda zamýšlela. Téměř 15% budoucích maminek řeší problémy s otěhotněním, ať už z důvodu vyššího věku nebo kvůli psychické zátěži. Rozhodli jsme se, že to tak nenecháme.

A právě proto jsme přivedli na svět FolGravid® - řady nehormonálních přípravků pro každou moderní maminku, která nechce nechat osud svého miminka náhodě.
Unikátní složení přípravků navržených na míru ženskému organismu přispívá k normální plodnosti a po celou dobu těhotenství se bude starat o vaše zdraví i správný vývoj Vašeho miminka.
https://www.farmax.cz/tehotenstvi


Porodnice.cz - portál pro těhotné a rodiny s dětmi

Porodnice cz Mother-Care-Centrum spol. sr.o.
Ringhofferova 961
251 68 Kamenice

E-mail:

Redakce: porodnice@porodnice.cz
Inzerce: reklama@porodnice.cz  

url: www.porodnice.cz
Telefon +420 721 236 292 ....


INTERPHARM Slovakia, a.s.

Jamieson Jamieson Laboratories je  nejstarší a největší kanadský výrobce a distributor přírodních vitamínů, minerálů, koncentrovaných výživových doplňků, bylinek a botanických léků. Při jejich výrobě používá ty nejkvalitnější ověřené suroviny od celosvětové sítě dodavatelů přírodních surovin z nejčistějších zdrojů naší planety.

Už od roku 1922 si společnost Jamieson Laboratories získává uznání za inovaci a kvalitu vyráběných přírodních vitamínů a výživových doplňků. Díky použití vysoce kvalitních technologií a kontrolních testů kvality, v souladu s programem 360 Pure, poskytuje společnost Jamieson nejbezpečnější, nejčistější a nejefektivnější výrobu přírodních výživových doplňků na podporu vitality a optimálního zdraví každého člena ....


Lab in - Institut laboratorní mediciny

Lab in Lab In - Institut laboratorní medicíny je uskupením laboratoří s historií již od roku 1994. Současná nabídka vyšetření zahrnuje komplexní služby laboratorní medicíny z oborů klinická biochemie, hematologie, lékařská mikrobiologie, imunologie a alergologie, molekulární biologie, cytologie a patologie a to včetně konzultačních služeb odborníků.
Nabídka a kvalita služeb dává záruku profesionálních zdravotních služeb na té nejvyšší úrovni a umožňuje zajistit rychlé a kvalitní služby pro ....


ONAPHARM spol. s r.o.

ONAPHARM spol. s r.o. Produkty používané lékaři
Onapharm, s.r.o se zabývá vývojem a prodejem produktů (doplňků stravy, zdravotnických prostředků a léků) určených pro každodenní užívání v lékařské praxi. Díky svému odbornému zázemí a mnohaletým zkušenostem svých pracovníků v mezinárodním farmaceutickém prostředí (Zentiva) chce být Onapharm vyhledávaným poskytovatelem vědecky podložených řešení pro českou medicínu.
Hlavní dodavatel vitamínu Chytré miminko ,které svým složením odpovídá nejmodernějším ....


MUCOS

MUCOS Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu

www.mucos.cz    www.wobenzym.cz


Lékárna Luka

Lékárna Luka Vše pro vaše zdraví Vítejte na webových stránkách Lékárny Luka na Mukařovského ulici číslo 1985/5 v Praze 5 Stodůlkách.
Otevírací doba: Po – Pá 7:00 – 19:00
Najdete nás v sousedství stanice metra B Luka po přejití lávky přes ulici Mukařovského – viz mapa kudy se k nám dostanete. Máme pro vás: Široký sortiment léků i doplňků
Nabídka zdravotní obuvi
Vstřícný kolektiv
Profesionální odborné poradenství
Příznivé ceny a doplatky Přijímáme platební karty i poukazy Vital ....


Poporodní kurzy plavání kojenců, batolat, předškoláků a školáků - Plavecký klub delfínek

Plavecký klub delfínek Organizované kurzy plavání kojenců, batolat, předškoláků a školáků. Plavání miminek od 6ti týdnů - probíhá v relaxačním bazénku Whirpool se slanou vodou a teplotou 36°C, která je postupně snižována. V příjemném prostředí se rodiče, pod vedením zkušené instruktorky naučí, jak s miminkem správně manipulovat, jak ho otužovat a jak rozvíjet jeho psychomotorické dovednosti.
Kurzy kojeneckého plavání – pro rodiče s dětmi od 4 měsíců od 4 let.  Děti od 4 měsíců do 1 roku "plavou" společně s ....


Alprosoya

Alprosoya http://www.alprosoya.cz ....


FOR BABY, spol. s r.o.

FOR BABY, Zajistíme vám výbavičku pro vaše právě narozené miminko. Velmi široký sortiment kočárků, autosedaček, hraček, dětského textilu a potřeb pro nejmenší. Vyškolené prodavačky Vám poradí a vyberou vše na míru. Zároveň můžete objednávat přes náš eshop na www.trendybaby.cz

Jinak naše FIRMA FOR BABY, která je distributor značek není asi třeba zviditelnit jinak než že spolupracujete s FIRMOU FOR BABY,která vlastní 2 prodejny Trendy Baby.
....


Studio pro ženy - Magdalena Mikulandová – soukromá porodní asistentka

Studio pro ženy Cvičení pro těhotné, příprava na porod, plavání pro těhotné, cvičení po porodu s hlídáním dětí, plavání kojenců, pilates, břišní tance, rehabilitační cvičení, těhotenské a kojenecké masáže
15% sleva na těhotenský kurz (min. 4 měsíce)
studio pro ženy
MAGDALENA MIKULANDOVÁ

www.studioprozeny.cz


....


ANAHITA - Klub Klánovice plavání kojenců a batolat

ANAHITA ANAHITA - Klub Klánovice - plavání kojenců a batolat
ANAHITA - Klub Klánovice - plavání kojenců a batolat www.anahita.cz
Bazén s rozměry 4x6x1,2m
• Slaná voda
• Teplota vody 32°C
• Komfortní zázemí přizpůsobené malým dětem
• Profesionální přístup a erudované instruktorky Eva Barešová byla 1.3.2011 hostem v pořadu Sama doma na ČT1.
Tématem pořadu bylo kromě jiného také ukončení kojení a odstavování dětí, včetně problémů ....


Kontaktní formulář   (z kategorie: Spolupracující firmy)Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

top

GYMUNO, spol. s r.o.

EGON BUSINESS CENTRE

Kischova 1732/5
140 00 Praha 4 - Nusle
Tel.: 222 265 420, 222 265 421
222 265 422
E-mail: recepce1@gymuno.czCentrum ERWIN


Kischova 1733/3
140 00 Praha 4 - Nusle
Tel: 222 265 432, 222 265 420-2
E-mail:recepce@gymuno.czGYMUNO, spol. s r.o.
Centrum specializované lékařské péče

© 2008-2018 GYMUNO, spol. s r.o., Centrum specializované lékařské péče

Tvorba stránek Chabera   Redakční systém: PS2