Spolupracující firmy

Lab in - Institut laboratorní mediciny

Lab In - Institut laboratorní medicíny je uskupením laboratoří s historií již od roku 1994. Současná nabídka vyšetření zahrnuje komplexní služby laboratorní medicíny z oborů klinická biochemie, hematologie, lékařská mikrobiologie, imunologie a alergologie, molekulární biologie, cytologie a patologie a to včetně konzultačních služeb odborníků.

Nabídka a kvalita služeb dává záruku profesionálních zdravotních služeb na té nejvyšší úrovni a umožňuje zajistit rychlé a kvalitní služby pro klienty laboratoří. Pro poskytování zdravotních služeb je u nás připraveno více než 100 zaměstnanců, z nichž většina v našich laboratořích a ambulancích pracuje více než 5 let.

Kontakt: www.labin.cz

ONAPHARM spol. s r.o.

Produkty používané lékaři

Onapharm, s.r.o se zabývá vývojem a prodejem produktů (doplňků stravy, zdravotnických prostředků a léků) určených pro každodenní užívání v lékařské praxi. Díky svému odbornému zázemí a mnohaletým zkušenostem svých pracovníků v mezinárodním farmaceutickém prostředí (Zentiva) chce být Onapharm vyhledávaným poskytovatelem vědecky podložených řešení pro českou medicínu.

Hlavní dodavatel vitamínu Chytré miminko ,které svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji Vašeho miminka, včetně aktualizovaných Doporučených postupů českých gynekologických odborných společností ke kyselině listové. Obsahem 800 µg kyseliny listové překonává současné standardy běžné na českém trhu. Vysoký obsah DHA Vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve Vaší stravě – odpovídá třem rybím pokrmům týdně. Doplněk stravy.

ONAPHARM spol. s r.o.
Nová cesta 17 140 00 Praha 4

MUCOS

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu

www.mucos.cz

www.wobenzym.cz

Poporodní kurzy plavání kojenců, batolat, předškoláků a školáků - Plavecký klub delfínek

Organizované kurzy plavání kojenců, batolat, předškoláků a školáků. Plavání miminek od 6ti týdnů - probíhá v relaxačním bazénku Whirpool se slanou vodou a teplotou 36°C, která je postupně snižována. V příjemném prostředí se rodiče, pod vedením zkušené instruktorky naučí, jak s miminkem správně manipulovat, jak ho otužovat a jak rozvíjet jeho psychomotorické dovednosti.

Kurzy kojeneckého plavání – pro rodiče s dětmi od 4 měsíců od 4 let. Děti od 4 měsíců do 1 roku "plavou" společně s rodiči v menších bazéncích 30 min. a během kurzu se postupně otužují a připravují na vstup do velkého bazénu. Děti od 1 roku do 4 let "plavou" také společně s rodiči 30 min. už ve velkém bazénu. Děti starší 4 let (záleží na jejich schopnostech) už plavou bez rodičů a lekce se postupně prodlužují dle schopnosti dětí na 45 min. Zdokonalovací plavání pro děti od 4 let.

Plavecká výuka pro školy a školky Cvičení rodičů s dětmi od 1,5 roku a samostatné cvičení pro děti od 3 let (pohybovky a základy gymnastiky pro kluky i holčičky).

Letňany Lagoon, Tupolevova 665, Praha 9

Studio pro ženy - Magdalena Mikulandová – soukromá porodní asistentka

Cvičení pro těhotné, příprava na porod, plavání pro těhotné, cvičení po porodu s hlídáním dětí, plavání kojenců, pilates, břišní tance, rehabilitační cvičení, těhotenské a kojenecké masáže

15% sleva na těhotenský kurz (min. 4 měsíce)

Studio pro ženy

MAGDALENA MIKULANDOVÁ

www.studioprozeny.cz

ANAHITA - Klub Klánovice plavání kojenců a batolat

ANAHITA - Klub Klánovice - plavání kojenců a batolat

ANAHITA - Klub Klánovice - plavání kojenců a batolat www.anahita.cz

Bazén s rozměry 4x6x1,2m

Slaná voda

Teplota vody 32°C

Komfortní zázemí přizpůsobené malým dětem

Profesionální přístup a erudované instruktorky Eva Barešová byla 1.3.2011 hostem v pořadu Sama doma na ČT1.

Tématem pořadu bylo kromě jiného také ukončení kojení a odstavování dětí, včetně problémů a rad s tím spojených.

Lékárna Luka

Vše pro vaše zdraví Vítejte na webových stránkách Lékárny Luka na Mukařovského ulici číslo 1985/5 v Praze 5 Stodůlkách.

Otevírací doba: Po – Pá 7:00 – 19:00

Najdete nás v sousedství stanice metra B Luka po přejití lávky přes ulici Mukařovského – viz mapa kudy se k nám dostanete.

Máme pro vás:

Široký sortiment léků i doplňků

Nabídka zdravotní obuvi

Vstřícný kolektiv

Profesionální odborné poradenství

Příznivé ceny a doplatky

Přijímáme platební karty i poukazy Vital Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Ticket a Unišek. Akceptujem Benefit Plus.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Více na stránce: http://www.lukapharm.cz/